Лагер stepper моторни 42BYGHL (17BYGHL) - Кина Changzhou копнее мотор

Лагер stepper моторни-42BYGHL (17BYGHL)

 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Модел: 42BYGHL (17BYGHL)

  Чекор точност ...........................  5%
  На порастот на температурата ……………………80 Max
  Температура на околината Опсег …………-20 ~ + 50
  Отпор на изолација ……………100 милиони Ω Min.500VC DC
  Диелектрична Сила……………500V AC 1S

  механички Димензии

  w1

  жици дијаграм:

  W2

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Онлајн Chat!