Контактирајте не

Changzhou LONGS MOTOR CO., LTD

адреса

Бр. 18 патот Хенгшан, нова област,

ChangZHou, inaинагсу, Кина

Е-пошта

mary@longs-motor.com (менаџер)

цреша@longs-motor.com (продажба1)

yolanda@longs-motor.com (продажба2)

anmy@longs-motor.com (техничка поддршка)

телефон

Тел: 0519-85138166

Тел: 0519-85138799

Моб: (0086) 13861057239

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Онлајн Chat!