• spare part of mask  making machinespare part of mask  making machine
  • banner-
  • Stepper Motor, Dc Motorservo Motor, Brushless Motor
  • banner-
  • banner-1

за компанијата

Changzhou копнее Моторни копродукции, Ltd е основана во 2000 година, како професионален производител мотор во градот Changzhou, Кина. Производство капацитет надминува повеќе од 0,6 милиони мотори годишно. Нашата компанија нуди три големи серии на производи: хибриден stepper мотори, DC brushless мотори и возачот на моторот.

контакт Aichi

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.
WhatsApp Онлајн Chat!