Astar Stepper Motor-42BYGHL (17BYGHL) - China Changzhou Longs Motor

Astar Stepper MOTOR-42BYGHL (17BYGHL)

 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Model: 42BYGHL (17BYGHL)

  Hapi Saktësia ...........................  5%
  Temperatura Rise ……………………80 Max
  Ambient Temperatura Gama …………-20 ~ + 50
  Rezistenca izolim ……………100M Ω Min.500VC DC
  Forca dielektrike……………500V AC 1S

  Përmasat mekanike

  W1

  Instalimet dhe diagramet:

  W2

   


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!