motor Mbyllur loop shofer-HBS57 - China Changzhou Longs Motor

Mbyllur loop motor shofer-HBS57

 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Porti: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Karakteristikat:

   

  • Mbyllur-loop, eliminon humbjen e sinkronizimit
  • Gamë të gjerë operativ? çift ​​rrotullues të lartë dhe shpejtësi të lartë
  • ngrohje reduktuar motor dhe më efikas
  • lëvizje të qetë dhe zhurma super-të ulët motor
  • Nuk kanë nevojë për një diferencë të lartë çift rrotullues
  • No Tuning dhe gjithmonë të qëndrueshme
  • përgjigje të shpejtë, nuk ka vonesa dhe pothuajse nuk ka kohë settle
  • çift ​​rrotullues të lartë në fillimin dhe me shpejtësi të ulët, ngurtësi të lartë në vend numëro
  • kosto më të ulët

   

  Seritë ABEF ofron një alternativë për aplikimet që kërkojnë performancë të lartë dhe besueshmërinë e lartë kur servo ishte zgjedhja e vetme, ndërsa ajo mbetet e kosto-efektive. Sistemi përfshin një motor 3-fazor stepper kombinuar me një makinë, plotësisht dixhital performancë të lartë dhe një encoder brendshme e cila është përdorur për të mbyllur pozicionin, shpejtësia dhe sythe aktuale në kohë reale, ashtu si sistemet e ndihmës. Ajo kombinon më të mirë të teknologjive të ndihmës dhe motorike stepper, dhe jep aftësitë unike dhe përmirësimeve mbi të dyja, ndërsa në një pjesë të kostos së një sistemi të ndihmës.

   

  Aplikimet:

  Seritë ABEF ofron një alternativë për aplikimet që kërkojnë performancë të lartë dhe besueshmërinë e lartë kur servo ishte zgjedhja e vetme, ndërsa ajo mbetet e kosto-efektive. Tipar i saj i madh i reagimit të shpejtë dhe jo gjuetia e bëjnë atë ideal për aplikime të tilla si lidhjes dhe vizionit sistemet në të cilat lëvizjet e shpejta me një distancë të shkurtër janë të nevojshme dhe gjuetia do të jetë një problem. Dhe kjo është ideale për aplikimet ku pajisja përdor një mekanizëm rrip-makinë ose ndryshe ka ngurtësi të ulët dhe ju nuk doni që ajo të lëkund kur ndalur.

   

  specifikimet:

  i përgjithshëm

   B13

   

  Connector Konfigurimi

  HBS57 ka tre lidhje, lidhës për sinjalet e kontrollit të lidhjeve, lidhës për reagime encoder dhe lidhës për pushtet dhe motorike lidhje.

   

  K1

  K2

  K3

  Connection tipike

  K4

   

  Specifications mekanike (njësi: mm [inç])

   

  K5

  Matching Specifikimet Motor:

  HBS57 mund të punojnë me Leadshine tre faza motore e mëposhtme stepper hibrid me encoder si më poshtë:

  K6

   


 • Previous:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

   WhatsApp Online Chat!