Breakout bord - China Changzhou Longs Motor

bordi Breakout

 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  b1

  Përshkrim:

  • ndërtuar në lidhës DB25 mashkullor.

  • DB25 Produkti pin: P1, P2, P3, P4, P5, P6, P7, P8, P9, P14, P16, P17.

  • Pin DB25 Input: P10, P11, P12, P13, P15.

  • DB25 GND Pin: P18-P25.

  • Furnizimi me energji elektrike: + 5V DC.

  • E ndërtuar në C-klasës optike bashkues.

  • Me cilësi të lartë me sipërfaqe-mali Tech

  P2 P3 është vendosur të X-aks për pulsi X-aks

  P4 P5 është vendosur të Y-aks, Y boshti pulsi

  P6 P7 është vendosur të Z-aksin Z-aksin pulsi

  Tjetri mund të jetë vendosur në aksin ABC

  A-aks impuls P8 P9 është vendosur si aks A

  P14 është vendosur të B-aksin B-aksin impulsit P1

  P16 P17 është vendosur në C-aks, aksi C impuls

  Për të lidhur portin PC paralel me kabllo paralele të priter,

  b2

  Porti input furnizimit me energji elektrike, mund të vendosni të furnizimit të vetme apo të dyfishtë të energjisë nga JN1 një JN2.

  b3

  JN1 & JN2 lidhur, është rasti i pushtetit të vetëm, fuqia + dhe burimi izolimit do të jetë i lidhur, i GND dhe burimi izolimin GND do të jetë i lidhur: në qoftë se JN1 & JN2 është qark i hapur, fuqia + dhe burimi izolimin do të shkurtohet fikur, GND dhe burimi izolimin GND do të shfarosen.

  b4

  J4 është GND dhe fuqia + e burimit isolationg

  lidhës prodhimi 12 telat OC (vidë dalje fundore.

  B6

   B7

  Qarku i brendshëm

  J1 është kontakti prodhimi pin, si njëjtë si terminal P2-P7, përdoret për të lidhur shoferin e vogël.

  5 Kanali port sinjal input mund të jetë i lidhur me të jashtme mekanike kaloni , afërsia kaloni  etj

  B8                 B9

   B10

  qark i brendshëm

   

  Nëpërmjet P10-P15, ajo mund të lidheni me sensor dhe kaloni, dhe kjo mund të realizohet në funcition me ngritjen e software.

  Lidhja e kaloni mekanike.

  B12

   

   

  B14

  B11

  Changzhou Longs Motor Co., Ltd.

  E-mail: yolanda@longs-motor.com

  Skype: Yolanda-momo1

   

   


 • Previous:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

   WhatsApp Online Chat!