Rreth nesh

Changzhou Longs Motor Co, Ltd, është themeluar në vitin 2000, si një prodhues profesional motor në qytetin Changzhou, Kinë. Kapaciteti prodhues i kalon më shumë se 0.6 milion motorët në vit. Kompania jonë ofron tre seri të mëdha të produkteve: motore Hybrid Stepper, motorët brushless DC dhe shoferi motor. 

Linja Produkti Longs është shitur për kompanitë prodhuese të mëdha për Industrinë e automatizimit, pajisjeve mjekësore dhe kujdesit shëndetësor, makina printer, pajisjet paketim, teknologjisë së informacionit, produkteve aplikim shtëpiake dhe pajisjeve të pompimit.  

Ne kemi një ekip Inxhinierike me shumë vite përvojë në Inxhinieri aplikimit, Inxhinieri dizajn me të fundit përparimet equipment.Our Inxhinieri Stafi ofron produkt me cilësi të mirën me shërbim pasi produkti është dorëzuar për klientët tanë. Changzhou Longs Motor Co., Ltd marrë ISO9001: 2000 certifikimit të saj dhe shumica e produkteve tona janë miratuar CE.

 

xx

Kompania jonë i përmbahet parimeve të "Sigurimi i produkteve të gjelbër" dhe të gjitha produktet tona janë RoHS përputhje. Si një furnizues global, Changzhou Longs Motor Co., Ltd scrupulously ndjek udhëzimin e Rregullave tregtare ndërkombëtare dhe praktikave. Ne kemi arritur reputacionin tonë të bashkëpunimit me klientët tanë gjatë viteve. Qëllimi ynë është që të "fituar treg me cilësinë dhe të shërbimit", e cila është zëri i përbashkët i çdo anëtar të ekipit Changzhou Longs Motor.

Duke punuar së bashku, rritje së bashku!

 

 


WhatsApp Online Chat!