• spare part of mask  making machinespare part of mask  making machine
  • banner-
  • Stepper Motor, Dc Motorservo Motor, Brushless Motor
  • banner-
  • banner-1

Rreth kompanisë

Changzhou Longs Motor Co, Ltd, është themeluar në vitin 2000, si një prodhues profesional motor në qytetin Changzhou, Kinë. Kapaciteti prodhues i kalon më shumë se 0.6 milion motorët në vit. Kompania jonë ofron tre seri të mëdha të produkteve: motore Hybrid Stepper, motorët brushless DC dhe shoferi motor.

Kontakt Aichi

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.
WhatsApp Online Chat!