HYBRID Stepper Motor-Nema42 - China Changzhou Longs Motor

HYBRID Stepper Motor-Nema42

 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Hapi Saktësia ...........................  5%
  Temperatura Rise ……………………80 Max
  Ambient Temperatura Gama …………-20 ~ + 50
  Rezistenca izolim ……………100M Ω Min.500VC DC
  Forca dielektrike……………1800V AC 1S 5mA

   detalet

  Specifikimet elektrike :

  model

  hap angel
  º

  Motor Length
  mm

  Voltage
  v

  aktual
  A

  rezistencë
  Ω

  induktancë
  Mh

  Panelet rrethuese çift rrotullues
  N.m

  Detent rrotullues
  N.m

  Rotori Inertia
  g.cm2

  Tela Lead

  peshë
  KG

  42HS94 60

  1.8

  100

  4.95

  6.0

  0.9

  12

  11.2

  3

  5500

  4

  5

  42HS5460

  1.8

  150

  5.2

  6.0

  0.8

  15

  21

  5.9

  10900

  4

  8.4

  42HS6480

  1.8

  201

  8

  8.0

  1

  16

  28

  9.5

  16200

  4

  11.7


  * Ne mund të prodhojë produktet tona sipas kërkesave të klientit tonë.
  Përmasat: njësi = mm 

   

  E2

  Instalimet dhe diagramet:

  E3


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!