Brushless Motor-42BLF - China Changzhou Longs Motor

Brushless Motor-42BLF

 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Model: 42BLF

  Shtrydhur Lloji ---------------- Star
  kënd Hall Effect --------------- 120 °
  kënd izolim elektrik -------- --B
  Temperatura Gama ------------ 20 ℃ ~ + 50 ℃
  Rezistenca izolim ---------- 100MΩ Min.500V DC
  DC Forca dielektrike ------- --- 1minute 500V AC 

  model

  42BLF01

  42BLF02

  42BLF03

  Numri i polakëve

  8

  Mnuber e fazave

  3

  Vlerësuarat tension VDC

  24

  Vlerësuar RPM Speed

  4000

  Panelet rrethuese Torque Nm

  0. 063

  0.125

  0,188

  Prodhimit të energjisë Watts

  26

  52

  78

  Peak Torque Nm

  0.18

  0.38

  0.6

  Peak Amps e tanishme

  4.6

  9.4

  14.1

  Linja të vijë Rezistencës ohms

  1.8

  0.9

  0.6

  Linja të vijë induktancë MSH

  0.54

  0.27

  0.18

  Torque Nm Constant / Amps

  0,042

  0,043

  0,044

  Prapa EMF V / kRPM

  4.4

  4.5

  4.65

  Rotor Ineria G · cm2

  24

  48

  72

  Gjatësia e trupit (L) mm

  47

  63

  79

  kg Pesha

  0.33

  0.48

  0.63

  Përmasat mekanike

  c-1

  Instalimet dhe diagramet

  c-2


 • Previous:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

   WhatsApp Online Chat!