Brushless Motor-57BLF - China Changzhou Longs Motor

Brushless Motor-57BLF

 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Model: 57BLF

  Shtrydhur Lloji ---------------- Star
  kënd Hall Effect --------------- 120 °
  kënd izolim elektrik -------- --B
  Temperatura Gama ------------ 20 ℃ ~ + 50 ℃
  Rezistenca izolim ---------- 100MΩ Min.500V DC
  DC Forca dielektrike ------- --- 1minute 500V AC

  model

  57BLF01

  57BLF02

  57BLF03

  Numri i polakëve

  8

  Munber i fazës

  3

  Vlerësuarat tension VDC

  24

  Vlerësuar RPM Speed

  3000

  Panelet rrethuese Torque Nm

  0.2

  0.4

  0.6

  Prodhimit të energjisë Watts

  63

  125

  188

  Peak Torque Nm

  0.6

  1.2

  1.8

  Peak Amps e tanishme

  9.6

  18.6

  27.8

  Linja të vijë Rezistencës ohms

  0.6

  0.3

  0.2

  Linja të vijë induktancë MSH

  0.75

  0.42

  0.31

  Torque Nm Constant / Amps

  0,065

  0,066

  0,066

  Prapa EMF V / kRPM

  6.23

  6.3

  6.3

  Rotor Ineria G · cm2

  120

  170

  220

  mm Gjatësia e trupit

  59

  80

  101

  kg Pesha

  0.65

  1.0

  1.4

  Përmasat mekanike

  e1

  Instalimet dhe diagramet

  E2


 • Previous:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

   WhatsApp Online Chat!