MBYLL LOOP Stepper Motor-34SSM - China Changzhou Longs Motor

MBYLL LOOP Stepper Motor-34SSM

 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  ( Specifikimet elektrike ) :

  seri

  mënyrë

  Hapi Angle

  (°)

  Motor Length

  (Mm)

  Tensionit (V)

  Vlerësuar me

  aktual

  (A)

  fazë

  rezistencë

  (Ω)

  fazë

  nductance

  (MSH)

  Mbajtja

  çift ​​rrotullues

  (Nm)

  detent

  çift ​​rrotullues

  (N.cm max)

  rotor

  çift ​​rrotullues

  (GC )

  Çojë

  Tela

  (Nr)

  motor

  peshë

  (Kg)

  34SSM8460

  1.8

  101

  1.56

  6.0

  0.26

  2.0

  5.0

  6.5

  1400

  4

  3.6

  34SSM9460

  1.8

  121

  1.98

  6.0

  0.33

  3.0

  7.5

  9.5

  1700

  4

  4.2

  34SSM1460

  1.8

  142

  2.4

  6.0

  0.4

  4.2

  9.0

  12.5

  2300

  4

  5.0

  34SSM5460

  1.8

  171

  3.6

  6.0

  0.55

  8.4

  12.0

  24.5

  3600

  4

  6.2

  Përmasat mekanike

  g2

  Instalimet dhe diagramet

  G3


 • Previous:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

   WhatsApp Online Chat!