• banner-
  • banner-
  • banner-1

Produkte Pick Up

Ne ofrojmë një gamë të gjerë të Formacionet produktit
që pikërisht përshtatet për aplikacione të ndryshme dhe mjediset operative.

Rreth kompanisë

Changzhou Longs Motor Co, Ltd, është themeluar në vitin 2000, si një prodhues profesional motor në qytetin Changzhou, Kinë. Kapaciteti prodhues i kalon më shumë se 0.6 milion motorët në vit. Kompania jonë ofron tre seri të mëdha të produkteve: motore Hybrid Stepper, motorët brushless DC dhe shoferi motor.

Kontakt Aichi

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.
WhatsApp Online Chat !